انتخاب لوازم جانبي مناسب براي جاروبرقي و انتخاب لوازم جانبي مناسب براي جاروشارژي شما بسيار مهم است. آنها كار را سريع و مؤثر انجام مي دهند. و در حالي كه بيشتر جاروبرقي هاي بوش داراي ضميمه هاي جانبي هستند، بسياري از لوازم جانبي جهاني وجود دارند كه كار را براي شما بسيار آسان تر مي كنند. در اينجا مختصراً از متداول ترين لوازم جانبي جاروبرقي و جاروشارژي، عملكردي كه وجود دارد و آنچه را مي توان در لوازم جانبي با كيفيت جستجو كرد، آورده شده است.

انواع ابزار هاي جاروبرقي و جاروشارژي

برس

اين ابزار جاروبرقي و جاروشارژي عالي براي چوب هاي سخت، كاشي و كف صاف. گسترده تر اين است كه پوشش بيشتري را دريافت خواهيد كرد كه زمان جاروبرقي كردن شما را كاهش مي دهد. موهاي طبيعي نسبت به نايلون برتر هستند.

ابزار مناسب شكاف

اينها در جاروبرقي و جاروشارژي براي وارد شدن به گوشه ها و ترك ها استفاده مي شوند و قسمت باريك باريك باعث افزايش نيروي مكش مي شود. پيدا كردن يكي از شكافهاي جانبي باعث بهبود جريان هوا و جلوگيري از گرفتگي مي شود.

برس هاي گرد و غبار

اين ابزار جاروبرقي و جاروشارژي براي غبارگيري روي قفسه، قالب ريزي و سطوح صاف استفاده مي شود. موهاي طبيعي مانند موهايي كه از موي اسب يا گراز ساخته شده اند طولاني ترين طول را دارند و روي مبلمان مبلمان ملايم تر است. موهاي نايلوني تمايل به پيچ و خم شدن دارند.

ابزار اثاثه يا لوازم داخلي

اين ابزارها در جاروبرقي و جاروشارژي براي تميز كردن مبلمان پارچه اي و پله هاي فرش عالي هستند. بيشتر آنها از پلاستيك سخت ساخته شده اند، اما مراقب كساني باشيد كه نوار موي نايلوني دارند. اين نوار باعث ترشح سطح و كمك به از بين بردن زباله هاي تعبيه شده مي شود.

پيوست هاي توربو

ابزارهاي توربو براي چرخاندن برس غلتكي در جاروبرقي و جاروشارژي استفاده مي شوند. آنها به عنوان يك دستي كوچك براي استفاده به عنوان وسيله اي براي اثاثه يا لوازم داخلي يا قالي هاي فرش كوتاه استفاده مي شوند. به دنبال مواردي باشيد كه توسط وسل ورك از آلمان ساخته شده است. اينها بهترين مواردي هستند كه مورد استفاده قرار گرفته و در بسياري از كيت هاي جاروبرقي مركزي ارائه مي شود. آنها براي نگهداري از توربين نياز به تعمير و نگهداري دارند، مجاري از آن كوچكتر است و در جاروبرقي و جاروشارژي قدرت اين ابزارها كاهش مي يابد، اما برهم زدگي اضافه شده از يك برس قلاب ريسندگي در واقع چيزي را برداشت مي كند. براي فرش هاي شمع متوسط ​​و ضخيم توصيه نمي شود.

* اين ابزارها در ۱ ۱/۴ “(استاندارد) و برخي در ۳۵ ميلي متر (اروپايي متريك) عرضه مي شوند .چند مارك داراي پيوست هاي اختصاصي هستند و ممكن است به استفاده از آداپتور احتياج داشته باشند.

http://topemdad.ir/how-to-choose-vacuum-cleaner-and-vacuum-cleaner-accessories/

+ نوشته شده در یکشنبه هفدهم فروردین 1399 ساعت 13:41 توسط بدون نظر

اكثرا تعمير لباسشويي بوش و تعمير لباسشويي آريستون تنظيمات زيادي دارند، اما اگر دوست داريد مانند اكثر افراد، بارها و بارها از همان تنظيمات و چرخه ها استفاده كنيد، بدون هيچ فكر واقعي درباره اين كه چرا مشكلي نيست. شما فقط يكي را انتخاب كنيد و برويد. اما اين چرخه هاي لباسشويي عملكردهاي متفاوتي دارند و اگر از آنها استفاده نمي كنيد، تمام ارزش دستگاه خود را نمي دانيد.

خدمات تاپ امداد بهترين شركت تعمير لوازم برقي است. ما كليه وسايل اصلي شما (و وسايل كوچك شما را در صورت نياز) تعمير مي كنيم، از يخچال و فريزر خود گرفته تا تعمير لباسشويي. وقتي يك لوازم خانگي تصميم به متوقف كردن كار مي كنند، يك دليل وجود دارد، و وظيفه ما به عنوان ابرقهرمانان تكنسين تعمير لوازم خانگي اين است كه بدانيم چرا و سپس سريع آن را تعمير كنيم تا بتوانيد به روال عادي خود برگرديد. در زير، ما با توضيح تنظيمات استاندارد لباسشويي، به شما در اين راهنماي مختصر كمك خواهيم كرد و در صورت خرابي، به ما تماس بگيريد. ما مي توانيم كمك كنيم!

چرخش هاي ماشين هاي لباسشويي بر روي دستگاه شستشوي خود به معناي واقعي شما چيست

شستشوي سريع

همانطور كه از نام آن پيداست، شستشوي سريع براي مواردي است كه شما به تعداد حداقل تعداد و نياز سريع به لباس داريد. اين معمولاً مخصوص يك مناسبت خاص است، مانند وقتي كه روز گذشته مي رويد يا فراموش كرده ايد كه لباس روز دخترتان را شستشو دهيد. در يك شستشوي سريع لباس سريعتر مي چرخد ​​و خشك مي شود.

قبل از شستن

پيش از شستشو بايد براي كثيف ترين لباس هاي شسته شده شما مانند زماني كه بچه هاي شما در گودالهاي گل بازي مي كنند، رزرو شود. اين چرخه قبل از چرخه شستشو است كه لباس هاي شما را قبل از شستشوي مواد شوينده اضافي در لباسشويي خيس مي كند. خدمات تاپ امداد توصيه مي كند كه مقدار طبيعي مواد شوينده لباسشويي خود را مصرف كرده و بين دو دستگاه لباسشويي كه به اين ترتيب مشخص شده اند ، تقسيم كنيد.

ضدچروك

اگر به دنبال ايجاد چين و چروك در لباس هاي خود نيستيد، اين چرخه شستشو براي شماست. ضد چروك به محض بيرون آمدن از خشك كن، به حداقل رساندن چين و چروك پيراهن لباس، شلوار و لباس كمك مي كند. مطبوعات دائم از آب گرم يا گرم براي استراحت درزها و چرخش آهسته استفاده مي كنند كه در درجه اول باعث اطمينان از ايجاد چين و چروك مي شود.

چرخه ي سنگين

چرخه شستشوي سنگين براي لباس هاي كار كه اغلب پر از روغن، خاك، چربي و گل است، به خوبي كار مي كند. اين چرخه داراي يك چرخه شستشوي طولاني و آب گرم و چرخش سريع به منظور از بين بردن همه كثيفي ها است.

شستشوي دست

چرخه شستشوي دست شما بسيار شبيه به چرخه ظريف است، اما اين چرخه از لرزش ملايم و خيساندن در آب سرد را با هم مخلوط مي كند. خدمات تاپ امداد توصيه مي كند كه اين چرخه را براي مواردي كه “فقط با دست شستشو مي باشد” استفاده كنيد.
شستشوي اضافي اين چرخه واشر در پايان چرخه واشر طبيعي شما يك چرخه اضافي براي شستشو مي دهد. اين است كه اطمينان حاصل كنيد كه تمام گرد و غبار، خاك، مواد غذايي و ساير مواد زائد كاملاً شسته شده است. اگر هر يك از اعضاي خانواده شما نسبت به مواد شوينده حساس باشد و يا كسي به آن حساسيت داشته باشد، اين چرخه براي اطمينان از حذف همه آلرژن ها و همه مواد شوينده نيز عالي است.

خب! حالا شما مالك واقعي لباسشويي هستيد. منظور از تنظيمات لباسشويي براي آسانتر كردن زندگي شما و به حداكثر رساندن كارآيي دستگاه لباسشويي و در نهايت طولاني ماندگاري آن است. هنگامي كه براي كار سختي به لباسشويي خود نياز داريد، به آن مي گوييد اين كار را انجام دهيد. اگر مي تواند استراحت كند و يك شستشوي سبك ارائه دهد، شما هم چنين بگوييد. اين مخالف دستگاههاي مدل قديمي است كه همه چيز را با همان شدت و بدون توجه به شرايط و مواد آن شستشو مي دهد. علاوه بر اين ، با غلبه بر مواد پوشاك مصنوعي ، ديگر لازم نيست دستگاه خود را سخت كار كنيد. به اين ترتيب، با استفاده از تنظيمات لباسشويي، هم لباس و هم عمر لباسشويي شما طولاني تر خواهد شد.

ويژگي هاي خدمات تاپ امداد

خدمات تاپ امداد نيروي متخصص در خدمات به مشتريان است. هدف ما اين است كه خانه خود را بهتر از زمان ورود به آنجا ترك كنيم. اگر در منطقه اي از شهر تهران هستيد و مشكلي با لباسشويي يا خشك كن خود تجربه كرده ايد و نياز به تعمير لباسشويي و خشك كن داريد، امروز با خدمات تاپ امداد تماس بگيريد!

 

http://topemdad.ir/a-variety-of-washing-cycles-on-your-washing-machines/

+ نوشته شده در دوشنبه یازدهم فروردین 1399 ساعت 12:29 توسط بدون نظر

نمك ها و ساير مواد جامد محلول براي حذف از جريان هاي فاضلاب بسيار مشكل هستند. تصفيه آب صنعتي استاندارد هيچ كاري در مورد مواد جامد محلول انجام نمي دهد و همچنين انعقاد يا رسوب گذاري انجام نمي شود. اينها ممكن است در برخي معيارها TDS را كاهش دهند ، اما در شرايطي كه مواد جامد محلول (TDS) به ويژه زياد باشند ، تصفيه اضافي لازم است. به همين دليل تصفيه فاضلاب سوم با استفاده از اسمز معكوس امكان تخليه و استفاده مجدد از ايمني و استفاده مجدد از اين جريان فاضلاب را فراهم مي آورد.

برخي از صنايع TDS بيشتري را در جريان فاضلاب خود توليد مي كنند. اين كه آيا آنها مي خواهند با خيالي آسوده فاضلاب خود را تخليه كنند يا از آن استفاده مجدد كنند ، آن سطح بالاي TDS براي رفع نيازمندي هاي دفع چالشي را ايجاد مي كند. يك راه حل استفاده از نمك زدايي اسمز معكوس است. با وجود يك غشاي انتخابي به آب ، حتي برخي از كوچكترين ذرات از پساب فاضلاب خارج مي شوند. در زير ، ما در مورد چند صنعت مورد استفاده در استفاده از نمك زدايي اسمز معكوس در برنامه هاي كاربردي تصفيه آب صنعتي براي استفاده مجدد از آب يا تخليه سازگار بحث خواهيم كرد.

نفت / گاز

ميادين نفتي به دليل توليد آب نمكي كه با نفت و گاز در زير زمين افتاده است به خوبي شناخته شده اند. تصفيه استاندارد مي توانند آب شور كمتري را كنترل كنند ، اما آب TDS را بالا نبرد. در بسياري موارد ، اسمز معكوس به عنوان يك تصفيه سوم براي از بين بردن نمك ها و ساير مواد جامد محلول استفاده مي شود. به اين ترتيب مي توان از آب براي بيرون آوردن روغن بيشتر از چاه ، استفاده مجدد در آبياري يا ساير مصارف غير قابل مصرف استفاده كرد يا با خيال راحت تخليه شد. فرآيند RO معمولاً در مورد جريانهاي آب حاوي سطح TDS بالاتر از ۴۷٫۵۰۰ ميكروگرم بر ليتر كاربرد ندارد.

نيروگاه ها

نيروگاه ها از آب در ديگهاي بخار براي ايجاد بخار و همچنين در برجهاي خنك كننده استفاده مي كنند. بدون آب تميز ، اين سيستمها با حداكثر كارآيي كار نمي كنند و هزينه هاي عملياتي بالاتري نيز دارند. اغلب اوقات ، آب خوراك نيروگاه حاوي نمك ، مواد معدني سختي يا ساير آلودگي ها است. تصفيه اب اسمز معكوس مي تواند از آن دسته از آلاينده ها مراقبت كند. فاضلاب حاصل از اينها نيز مي تواند از طريق تصفيه فاضلاب سوم و استفاده مجدد از آن براي كاهش مصرف آب خام ارسال شود.

هتل / استراحتگاه

هتل ها و استراحتگاه ها براي استفاده مجدد ، آب كثيف خود را در محل مورد استفاده قرار داده اند. در صورت استفاده از اسمز معكوس در مرحله تصفيه فاضلاب تركيه ، اين امكان را دارد كه در صورت مقررات اجازه استفاده از آب كثيف را براي ساير كاربردهاي آب فرآيندي را در خصوص خواص آنها يا براي آب آشاميدني نيز بكار گيريم.

پردازش مواد غذايي / نوشيدني

آب ماده مهمي در بسياري از محصولات غذايي و آشاميدني است. همچنين براي تميز كردن و شستشو و ديگر مواردي از اين دست در هنگام پردازش استفاده مي شود. بسياري از اين كاربردها ، به ويژه به عنوان يك ماده تشكيل دهنده ، نياز به آبي دارند كه از كيفيت بالايي برخوردار است. با استفاده از تصفيه فاضلاب سوم با اسمز معكوس ، مواد جامد محلول و آلاينده هاي رديابي به راحتي مي توان مورد استفاده قرار گرفت تا فاضلاب قابل استفاده مجدد باشد.

منسوجات

فرآيند رنگرزي در صنعت نساجي به آب خالص زيادي احتياج دارد. آلاينده ها مي توانند باعث ايجاد مشكل در دستگاه هاي مورد استفاده شوند. نمك ها و رنگ هاي محلول در فاضلاب با روشهاي ديگر قابل حذف هستند بنابراين تصفيه فاضلاب سوم با استفاده از اسمز معكوس در صنعت نساجي براي تصفيه فاضلاب بسيار محبوب است.

خمير كاغذ / كاغذ

براي توليد خمير كاغذ و كاغذ نياز به مقدار زيادي آب با كيفيت بالا به منظور توليد محصولي با كيفيت بالا است. براي شركت توليد كننده سودمند است كه بتواند براي كاهش هزينه ها و استفاده مجدد از آن از فاضلاب خود در فرآيندهاي نياز به آب يك درجه خاص استفاده كند. استفاده از سيستم RO براي تصفيه فاضلاب سوم مي تواند در تلاش مجدد استفاده كند.

داروسازي

اخيراً نگراني هاي زيادي در مورد اثرات احتمالي داروهاي دارويي در آب آشاميدني وجود داشته است. اين در نتيجه توليد كنندگان دارويي در تصفيه خانه هاي فاضلاب خود در مراكز تصفيه استاندارد است كه براي تصفيه چنين تركيبات كوچك و پيچيده اي بي نظير هستند. بنابراين ، شركت هاي داروسازي فشار بيشتري براي تصفيه فاضلاب خود و براي انجام اين كار احساس كرده اند ، از اسمز معكوس به عنوان مرحله تصفيه فاضلاب فاضلاب سوم استفاده كرده اند. آب تصفيه شده پس از آن با خيال راحت تخليه مي شود.

نيمه هادي / ساخت فلزات

ساخت نيمه هادي ها و فلزات مي تواند چند مضر و دشوار براي تصفيه آلاينده ها در فاضلاب آنها باقي بگذارد. به عنوان مثال ، نيمه هادي ها به دليل پشت سر گذاشتن PFOS در فاضلاب خود پس از توليد شناخته شده اند. PFOS در سالهاي اخير مورد توجه بسياري قرار گرفته است ، اما اسمزمعكوس مي تواند تقريباً همه رده هاي شيميايي موجود در فاضلاب را از بين ببرد. در ساخت فلزات ، آب خالص براي شستشو مورد نياز است يا در نقاط ديگر مي توان لكه هايي روي سطح فلز باقي گذاشت. از RO استفاده مي شود كه اغلب از يك روش سوم براي آب شستشو استفاده مي شود تا كيفيت كافي براي استفاده مجدد داشته باشد.

همانطور كه مشاهده مي كنيد ، اسمز معكوس در تصفيه فاضلاب سوم داراي كاربردهاي مختلفي است. اين امر مي تواند به شهرداري ها و صنايع اجازه دهد پساب را براي استفاده در آب آشاميدني و نيز مقررات مجدداً بازيافت كنند. در كاربردهاي صنعتي ، تصفيه فاضلاب سوم با استفاده از RO مي تواند براي جريان هاي حاوي سطح TDS بالا استفاده شود.

http://alborzabcotavan.ir/چگونه-از-اسمز-معكوس-در-كاربردهاي-تصفيه/

+ نوشته شده در یکشنبه دهم فروردین 1399 ساعت 16:5 توسط بدون نظر

آب براي زنده ماندن انسان ضروري است. پزشك پيشنهاد مي كند كه مقدار زيادي آب خالص براي دوري از بسياري از مريضي هاي شديد استفاده كنيد. با افزايش ميزان آلودگي در اين روزها، دريافت آب آشاميدني خالص تقريبا غيرممكن است. تصفيه آب قبل از نوشيدن براي زندگي سالم انسان بسيار مهم است. بسياري از مردم بر اين باورند كه آب جوش مي تواند ناخالصي ها را از آب خام خارج كند. اما فقط جوشيدن قادر به حذف همه ناخالصي هاي موجود در آب خوراك نيست، بنابراين در هر خانه و دفتر نياز به دستگاه تصفيه آب صنعتي وجود دارد.

بسياري از ارائه دهندگان خدمات در بازار ارائه مي دهند كه خدمات تصفيه آب مانند نصب دستگاه تصفيه آب صنعتي اسمزمعكوس RO ، تعمير سيستم تصفيه آب، خريد يا جايگزيني قطعات يدكي RO را ارائه مي دهند.

اجزاي اساسي دستگاه تصفيه آب صنعتي اسمزمعكوس RO

اسمز معكوس (RO) يكي از روش هاي قابل اطمينان در تصفيه آب است كه توسط مناطق مسكوني و همچنين تجاري براي تصفيه آب مورد استفاده قرار مي گيرد. سيستم RO مي تواند بيش از ۹۹٪ آلاينده هاي آلي و معدني را از آب خام خارج كند.

همه دستگاه تصفيه آب صنعتي RO معمولاً از همان اجزا تشكيل شده اند. كاركردن تمام سيستم هاي RO تنها متفاوت است در تفاوت در كيفيت غشاها و فيلترهاي مورد استفاده مشتريان است. در اينجا قطعات يدكي اساسي RO و كاركردهاي آنها آورده شده است.

SOV (دريچه خاموش)

اگر مخزن ذخيره كامل باشد، اين مقدار به طور خودكار جريان آب خوراك را به سيستم تصفيه متوقف مي كند. همچنين در صورت خارج شدن آب از شير آب يا كاهش فشار مخزن، آب آشاميدني را از طريق غشاي RO فشار مي دهد.

پيش فيلتر

اين اولين قدم در فرآيند تصفيه آب اسمز معكوس است. آب خام در حال عبور از پيش فيلتر است.

اگر منبع آب حاوي سطح بالايي از فلزات سنگين و سطح شديد ناخالصي باشد، لازم است كه قبل از فيلتر كردن سيستم RO خود به دليل اينكه طول عمر غشاي RO را بهبود مي بخشد، وجود داشته باشد و قيمت قطعات تصفيه آب را كاهش مي دهد.

اين نمك، خاك و ساير آلاينده ها را از سيستم خارج مي كند. اين از انسداد سيستم RO جلوگيري مي كند.

غشاي RO

اين بخش اصلي سيستم RO است. بعد از فيلتراسيون، آب خام تحت فشار اسمزي به سمت غشاهاي RO فشار مي يابد.

بسته به منابع آب مختلف عناصر غشايي مختلفي وجود دارد. بسته به نياز آب، كاربر مي تواند عناصر غشايي و لايه هاي غشايي را انتخاب كند.

غشاهاي موجود عبارتند از:

  • عنصر غشايي اسمز معكوس (RO) آب و شير آب را شكسته (۲٫۵ ‘، ۴’ ، ۸ ‘)
  • عناصر غشايي اسمز معكوس (RO) آب دريايي (۲٫۵ “، ۴” ، ۸ “)
  • عناصر غشاي تصفيه نانو (۲٫۵ ” ، ۴ ” ، ۸ ‘)
  • عناصر غشايي فوق تصفيه (۲٫۵ ” ، ۴ ” ، ۸ ‘)

كاربر مي تواند با توجه به نياز اندازه عناصر غشايي را انتخاب كند. به طور كلي عناصر غشايي در اندازه هاي بزرگ توسط اهداف تجاري و صنعتي مورد نياز است.

اكثر شركتهاي تصفيه آب صنعتي براي جلوگيري از صدمات مكانيكي و شيميايي از روش RO قبل براي محافظت از سيستم RO استفاده مي كنند. راه حل هاي قبل از تصفيه به شرح زير است:

استفاده از فيلتر چندرسانه اي (MMF) كه داراي لايه هايي از زغال سنگ آنتراسيت، ماسه و لايه گارنت است، بزرگترين ذرات گرد و غبار را از بين مي برد و مدت زمان طولاني تر براي فيلتر اصلي RO را فراهم مي كند. اين سيستم RO را از مضرات محافظت مي كند.
ميكرو فيلتراسيون باعث حذف آلودگي هاي كلوئيدي به ابعاد ۱-۱۰-۱۰ ميكرومتر مي شود. كاربراني كه TDS بالايي در آب خوراك خود دارند، براي عملكرد عالي سيستم RO بايد از اين پيش تصفيه استفاده كنند.
استفاده از داروهاي ضد مالشي و مهاركننده هاي مقياس. اين مواد شيميايي قبل از تصفيه آب به آب خام اضافه مي شوند و باعث افزايش محدوديت حلاليت در بعضي از تركيبات معدني مي شوند. اين سرعت بهبودي بهتر سيستم RO را فراهم مي كند. كاربر مي تواند با توجه به نوع آب منبع ، داروهاي ضد دارايي را انتخاب كند.
فيلتر ارسال: پس از مرحله دوم ، آب فرآيندهاي از طريق فيلتر نهايي كه به عنوان فيلتر پست معروف است منتقل مي شود. به طور معمول از فيلتر كربن در مرحله پس از فيلتراسيون استفاده مي شود.
قبل از انتقال آب از مخزن ذخيره به شير آب RO، آلودگي هاي باقي مانده را از آن جدا كرده و با از بين بردن بوي بد از آب آشاميدني ، طعم آب را بهبود مي بخشد.

شير آب RO

مدل هاي تصفيه آب غير هواي RO بدون شكاف هوا در شير آب RO با آن ساخته شده اند. مشتريان غالباً بين شير آب شكاف و شير آب شكاف هوا اشتباه گرفته مي شوند.

بطور كلاسيك سيستم تصفيه آب RO با شير آب شكاف هوا همراه است اما برخي از ارائه دهندگان خدمات قطعات تصفيه آب RO RO نيز داراي شير آب شكاف نيستند.

ساير قطعات يدكي سيستم تصفيه آب RO

مخزن ذخيره آب

اين آب خالص را بعد از تصفيه آب ذخيره مي كند. به طور كلي مخزن ذخيره آب مي تواند ۶ تا ۱۵ ليتر آب را ذخيره كند. قبل از خريد دستگاه تصفيه آب ، كاربر نياز به تجزيه و تحليل درست در مورد استفاده از آب دارد و دستگاه تصفيه آب را مطابق نياز مصرف انتخاب مي كند.

در برخي از سيستم هاي RO، كاربر مي تواند مخزن ذخيره را تميز كند ، اما برخي از آنها با ظروف نگهدارنده وصل شده همراه هستند.

در بعضي مواقع اگر سيستم خورشيدي به اندازه كافي آب خوراكي نداشته باشد ، سيستم RO مي تواند آسيب ببيند ، از اين رو در بيشتر سيستم صنعتي و تجاري RO مخزن بزرگ ذخيره براي ذخيره آب خام براي سيستم تصفيه آب مورد نياز است.

لامپ UV

لامپ UV درمان ضد عفوني كننده فوق العاده بنفش را به آب ارائه مي دهد و آب آشاميدني سالم و سالم را در اختيار كاربران خود قرار مي دهد. پرتوهاي UV-C در بدن ميكروارگانيسم ها نفوذ كرده و آنها را مي كشند.

انواع لامپهاي ماوراء بنفش موجود در بازار عبارتند از:

  • لامپهاي UV استاندارد كم فشار
  • لامپ HO يا لامپ UV با فشار كم فشار بالا
  • لامپهاي UV آمالگام
  • از اين لامپ ها در تصفيه خانه فاضلاب صنايع نيز استفاده مي شود.

خط زهكشي

در انتهاي خروجي غشاي RO قرار دارد. از آن براي تخليه آب موجود در ناخالصي ها و آلودگي هاي آلي يا معدني استفاده مي شود. به طور خلاصه ، آب رد شده از سيستم از خط تخليه دور ريخته مي شود. اگر آب بيشتري از خط تخليه رد شود ، ممكن است آب خوراك شما حاوي مقدار زيادي ناخالصي باشد.

شير بررسي

در انتهاي خروجي غشاي RO در نزديكي خط تخليه قرار دارد. براي محدود كردن جريان برگشت آب از مخزن ذخيره سازي استفاده مي شود. همچنين باعث پارگي غشاي RO از پارگي مي شود.

محدود كننده جريان

محدود كننده جريان سرعت را كنترل مي كند و به كيفيت بسيار بالاي آب آشاميدني تصفيه آب دست مي يابد. متوسط ​​نسبت آب خالص و آب رد شده از سيستم RO 5: 1 3 3 است.

در داخل لوله خط تخليه RO واقع شده است. از غشاي RO در برابر آسيب ديدن در برابر عناصر سمي محافظت مي كند و آن را به خط تخليه سوق مي دهد.

پمپ آب خوراك

اين براي مصرف كنندگان سيستم RO كه فشار كم آب منبع دارند لازم است. اين باعث مي شود آب خام خوراك در مخزن ذخيره شود و عملكرد سيستم RO را افزايش دهد.

براي هر نوع مشكل در دستگاه تصفيه آب صنعتي، مشتري مي تواند با ارائه دهندگان خدمات تعميرات RO در اين نزديكي تماس برقرار كند. تقريباً همه مارك ها داراي مراكز خدمات رايگان مشتري در شهرهاي بزرگ هند هستند.

برخي از شركت هاي تصفيه آب نيز تعداد خدمات رايگان مشتري را در اختيار كاربران قرار مي دهند تا بتوانند مشكلات را برطرف كرده و براي رفع مشكل خود خدمات سريع دريافت كنند.

http://alborzabcotavan.ir/components-of-the-osmosis-industrial-water-treatment-system-and-their-function/

+ نوشته شده در یکشنبه دهم فروردین 1399 ساعت 1:9 توسط بدون نظر

بيشتر اوقات، در تعمير يخچال فريزر و سايد باي سايد شما در پس زمينه بي سر و صدا عمل مي كند و نياز به تعمير يخچال فريزر و تعمير سايد باي سايد نيست، و به صداهايي كه ممكن است ايجاد كند توجه زيادي نمي كنيد. با اين وجود، وقتي چيزي اشتباه پيش مي رود، به خصوص اگر يخچال شما، شروع به ايجاد صداي تند و تيز كند، احتمالاً فوراً متوجه آن هستيد. با اين راهنما همراه باشيد تا بدانيد كه برخي از آن صداهاي غير طبيعي چه مي توانند باشند، و اگر آنها را از يخچال شما شنيديد چه معني دارد:

برخي از سر و صداها طبيعي است

توجه داشته باشيد كه همه صداهاي ناشي از يخچال شما نبايد دليل اصلي نگراني باشد. بسياري از قسمت هاي مختلف مسئول عملكرد يخچال شما وجود دارد، و شنيدن صداهاي استاندارد هر از گاهي طبيعي است. به عنوان مثال، هنگامي كه يخ ساز شما در حال پر شدن از آب است، يخچال شما با تكميل اين فرآيند ممكن است صداي ترسناك ايجاد كند. موتور و كمپرسور در هنگام كار نيز از صداي ضعيف برخوردار خواهند بود. با اين حال، پس از يك دوره شنيدن اين صداهاي معمولي به طور روزانه، شما قادر خواهيد بود براي هر صداهاي جديدي كه به نظر نمي رسد كاملاً مناسب باشند، و وقتي كه آنها طولاني تر از حد ممكن طولاني مي شوند، تمايز ايجاد كنيد.

سر و صداهاي يخ ساز

اگرچه يخ ساز شما هر بار كه پر مي شود كمي آزار داده مي شود، يك صداي بلند مي تواند مشكل را به وجود آورد. در بسياري از موارد، اين بدان معني است كه يخ ساز در حال اجرا است، اما هيچ آبي براي تهيه يخ در آن فراهم نيست. براي رفع مشكل در اين مورد، اطمينان حاصل كنيد كه خطوط آب به درستي با يخچال به هم وصل شده اند، زيرا در صورت ادامه كار بدون يخ ساز، يخ ساز مي تواند آسيب ببيند.

جريان هواي محدود

هنگامي كه منافذ هوا مسدود شود، مواردي كه جريان هوا را مسدود مي كند مي تواند صداهاي عجيب ايجاد كند. براي جلوگيري از اين امر، يخچال و فريزر خود را مرتب نگه داريد و حتماً مواد غذايي را مستقيماً در مقابل دريچه هاي هوا قرار ندهيد. نگه داشتن جريان هوا در يخچال شما بدون محدوديت نه تنها براي خنك نگه داشتن وسايل شما بلكه براي عملكرد كلي كارآمد دستگاه نيز ضروري است.

كمپرسور كثيف

در بين ديوار و پشت يخچال شما گير كرده ، كثيف شدن كمپرسور با گذشت زمان بسيار آسان است. كمپرسور هنگامي كه با گرد و غبار و مواد زائد پوشانده شده است ، مي تواند صداي قابل توجهي از صدا را ايجاد كند. هر چند وقت يك بار، اين ايده خوبي است كه برق را از يخچال خود جدا كنيد و از يك برس نرم براي تميز كردن هم كمپرسور و هم از فن كندانسور كه در زير تابلو در قسمت پشتي يخچال شما قرار دارد استفاده كنيد.

اگر يخچال شما، صدا ايجاد مي كند، با تيم متخصص ما در تعمير يخچال و تعمير سايد باي سايد تماس بگيريد. ما مي دانيم كه تعويض يخچال و فريزر شما مي تواند يك دردسر غيرمنتظره و پرهزينه باشد، به همين دليل ما متعهد هستيم كه هر كاري كه لازم است را انجام دهيم تا به شما كمك كند از تجهيزات خود نهايت استفاده را ببريد امروز براي تماس با ما تماس بگيريد تا مشاوره خود را تعيين كنيم تا بتوانيم سريعاً براي تشخيص صداهاي غير طبيعي كار كنيم و مطمئن شويد كه يخچال شما تعميرات مورد نياز خود را دريافت مي كند.

http://topemdad.ir/why-does-the-fridge-freezer-and-side-by-side-start-making-noise/

+ نوشته شده در شنبه نهم فروردین 1399 ساعت 16:37 توسط بدون نظر