طراحي سايت پزشكي خود را با تارينوتك به بهترين شكل انجام دهيد. تارينوتك براي طراحي وب سايت پزشكي باتوجه به وجود رقابت و گستردگي شاخه پزشكي نگاه ويژه اي دارد.

شايد بپرسيد چرا طراحي سايت پزشكي اهميت ويژه اي دارد؟

كاربران براي كسب اطلاعات مختلف به خصوص مسائل پزشكي در اينترنت جستجو مي كنند و در نتيجه حضور در فضاي اينترنت و طراحي سايت براي پزشكان و مراكز درماني اهميت ويژه اي پيدا مي كند و بايد طراحي اختصاصي سايت پزشكي را جدي گرفت.
پزشكان و مراكز درماني نيز براي ارئه خدمات بهتر به مراجعه كنندگان نيز به داشتن سايت نياز دارند. چرا كه پروسه دادن وقت به بيماران و پاسخ به سوالات متداوال آنها به صورت آفلاين مي تواند بسيار زمان بر باشد و منشي در نهايت مي تواند در لحظه به سوالات يك نفر تلفني پاسخ دهد و از طرفي بيماران نيز با توجه به پيشرفت تكنولوژي ديگر حوصله سابق را ندارند و مي خواهند كارهاي خود را راحت و سريع انجام دهند بنابراين با طراحي وب سايت پزشكي كارآمد مي تواند اين مسائل را حل كرد.

در طراحي سايت پزشكي بايد به نكات زير توجه كرد

كاربران روزانه سوالات پزشكي خود را در گوگل جستجو ميكنند پس در نتيجه يكي از مهم ترين موضوعات براي يك وب سايت پزشكي زيرساخت سئويي استاندارد است تا بتواند با فعاليت هاي اصولي به صفحه اول گوگل برسد. تارينوتك در طراحي سايت براي پزشكان و مراكز درماني به طور ويژه به زيرساخت هاي سئو مي پردازد.
طراحي گرافيكي جذاب و رابط كاربري استاندارد لازمه جذب اوليه به سايت شما است. بنابراين طراحي سايت پزشكان بايد گرافيكي جذاب و كاربرپسند داشته باشد و نسخه موبايل سايت نيز نمايش صحيحي داشته باشد.
همچنين يك سايت پزشكي لازم است سيستمي براي پرسش و پاسخ داشته باشد. سيستم پرسش و پاسخ موجب ميشود كه كاربر با سايت پزشك و مركز درماني تعامل انجام دهد و اين تعامل هم به سئو كمك مي كند و هم فرصتي براي شما بوجود مي آورد كه آن كاربر را به مشتري تبديل كنيد. پس در طراحي وب سايت كلينيك پزشكي لازم است به اين موضوع پرداخته شود.
يكي ديگر از بخش هايي كه براي يك پزشك يا مركز درماني مي تواند مهم باشد وجود سيستم رزرو وقت آنلاين در سايت است. به اين صورت كاربران ميتوانند با توجه به ساعت و روزهايي كه شما خدمات ارائه مي دهيد زماني مناسب براي خود را رزرو كنند و هزينه را نيز آنلاين پرداخت نمايند.

+ نوشته شده در یکشنبه بیست و دوم تیر 1399 ساعت 10:53 توسط بدون نظر

نشتي هاي كشف نشده نه تنها مي تواند به خانه شما آسيب برساند، بلكه باعث تقويت رشد قالب و جذب آفات نيز مي شود. بياييد نگاهي دقيق تر به آنچه مي تواند نشت ايجاد كند ، بياندازيم.

خوردگي لوله

با گذشت زمان ، لوله هاي شما به تدريج پير مي شوند. اين بدان معناست كه آنها بيشتر در معرض خوردگي هستند. هنگامي كه يك لوله ضعيف شود ، هر زمان ممكن است دچار نشتي شود. خدمات تشخيص تركيدگي لوله با دستگاه را گروه اسما تشخيص به خوبي مي تواند براي شما انجام دهد.

آسيب ديدن مهر و موم

مهر و موم ها از مهمترين قسمت هاي سيستم لوله كشي هستند. آنها به تضمين مناسب بودن كمك مي كنند. اگر يك مهر و موم آسيب ببيند ، سرانجام آب شروع به نشت مي كند. هنگامي كه در اسماتشخيص ، با يك متخصص تشخيص تركيدگي لوله با دستگاه مشورت مي كنيد ، آنها متذكر مي شوند كه مهر و موم هاي شكسته در اطراف زهكشي ها بسيار در نشتي رايج اند.

فشار آب بالا

فشار زياد آب هميشه چيز خوبي نيست. لوله ها فقط براي تحمل فشار خاصي طراحي شده اند. جريانات بسيار پرقدرت آب ناشي از پارگي زودرس است.

ريشه هاي درخت

ريشه هاي قدرتمند درخت مي تواند يك نيروي غيرقابل توقف از طبيعت باشد. آنها به راحتي مي توانند راه خود را به لوله هاي زيرزميني شما باز كنند. اگر در حياط خود متوجه حوضچه هاي آب شده ايد ، ممكن است به تشخيص تركيدگي لوله زيرزميني نياز داشته باشيد.

تغيير درجه حرارت

تغييرات شديد دما مي تواند باعث خراب شدن لوله هاي شما شود. اين به ويژه در زمستان صادق است. هرچه لوله هاي فلزي گسترش مي يابند و منقبض مي شوند ، مستعد ترك خوردگي مي شوند. يك لوله پشت سر هم يك مشكل جدي تر است.

در اسماتشخيص ، تيمي از متخصصان با تجربه در دست داريم. اين كه آيا شما به نشت مشكوك هستيد يا به خدمات لوله كشي ديگري نياز داريد ، با ما تماس بگيريد.

http://asmatashkhis.com

+ نوشته شده در چهارشنبه هجدهم تیر 1399 ساعت 14:1 توسط بدون نظر

يخساز صنعتي دستگاهي است كه در كارخانجات صنعتي ، رستوران ها ، آشپزخانه ، تالارها و كلا مكان هايي كه از يخ بصورت وسيع استفاده مي شود بمنظور ساختن يخ هاي قالبي ، پودري ، پولكي و حبه اي در حجم زياد مود استفاده قرار مي گيرد.

مزاياي دستگاه يخساز صنعتي

بشر از دير باز براي حفظ مواد غذايي از چشمه ها ، چاه ها و غارهاي زير زميني استفاده مي كرده است و آب انبارها براي نگهداري آب يخ در تابستان ها و فواصل گرم استفاده مي نموده است و به چنين مكان هايي يخچال يا يخدان مي گفتند.

از يخ در موارد مختلفي استفاده مي شود كه از قديم براي خنك نگه داشتن مبتلايان به تب زرد گرفته تا مصارف غذايي همچون سرد كردن آب و نوشيدني در فواصل گرم و نگه داري مواد غذايي جهت جلوگيري از خرابي و فاسد شدن و ...

با پيشرفت تكنولوژي و به وجود آمدن انواع يخچال هاي نفتي و برقي و گازي ، بشر كم كم به سمت مدرنيته شدن حركت كرده است و دستگاه هاي و ماشين هاي جديدي جهت خنك كردن و خنك نگه داشتن بعضا طراحي و توليد شد كه يكي از اين دستگاه ها ، دستگاه يخساز (دستگاه يخ ساز) است.

در همين راستا شركت ناب بر آن شد تا با استفاده از تكنولوژي روز دنيا اقدام به توليد انواع دستگاه يخساز نمايد كه ضمن داشتن استانداردهاي روز ايران داراي استاندارد هاي روز دنيا نيز مي باشد. قيمت دستگاه يخساز ناب زيست نيز به لحاظ صرفه اقتصادي مناسب است.

استفاده از دستگاه يخساز به چند دليل براي مشاغل مختلفي مقرون به صرفه است كه از جمله دلايل مصرف دستگاه يخساز مي توان به موارد زير اشاره كرد:

1.    باعث كاهش مصرف انرژي مي گردد.
2.    باعث منظم شدن محيط كار مي گردد.
3.    باعث بهداشتي شدن محيط كار مي گردد.
4.    جلوه ايي ويژه به رستوران و جايي كه از اين دستگاه يخساز استفاده مي كنيد، مي دهد.
5.    باعث افزايش راندمان كاري و افزايش ظرفيت مي گردد.

دستگاه يخساز صنعتي انواع مختلفي دارد كه بر اساس مختلفي اين يخسازها دسته بندي مي شوند و در زير لازم مي دانيم توضيح مختصري در مورد انواع يخساز ارائه كنيم.

درحال حاضر در دنيا چهار نوع يخساز صنعتي توليد مي گردند كه عبارتند از :

1.    يخساز قالبي
2.    دستگاه يخساز پولكي
3.    يخساز حبه ايي
4.    دستگاه يخساز پودري

دستگاه يخساز قالبي

دستگاه يخساز قالبي در واقع به عنوان يك دستگاه يخساز صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرد و يخ را در قالب هاي بزرگ توليد مي كند كه در سردخانه ها و بقيه جاهاي صنعتي مورد استفاده قرار مي گيرد.

از اين يخساز به صورت جداگانه در محل هايي مانند رستوران استفاده نمي شود ولي كارخانجات يخسازي بزرگ اقدام به خريد اين دستگاه يخساز صنعتي مي كنند كه بقيه جاها مانند رستوران و قصابي و غيره از اين كارخانجات يخساز اقدام به خريد يخ مورد نيازشان به صورت قالب مي كنند.
دستگاه يخساز قالبي يا همان دستگاه يخساز صنعتي داراي ابعادي بزرگ و نياز به محيطي بزرگ براي نصب دارد .

دستگاه يخساز پولكي

دومين دستگاه يخساز ، دستگاه يخساز پولكي است كه در واقع يخ را به صورت پولك توليد مي كند و از اين حيث داراي مقبوليت بالايي در بين مصرف كنندگان يخ از جمله ماهي فروش ها مي باشد كه جهت سرد نگاه داشتن ماهي نياز به يك نوع يخ دارند كه در ضمن اينكه تمام قسمت هاي ماهي را پوشش دهد و در ضمن سريع آب نشود كه از نوع دستگاه يخساز يعني دستگاه يخساز پولكي استفاده مي كنند.

دستگاه يخساز حبه ايي

سومين دستگاه يخساز صنعتي ، دستگاه يخساز حبه ايي است كه يكي از پر مصرف ترين يخساز ها مي باشد.

اين يخساز يخ هاي در قالب هاي مختلف توليد مي كند و شركت ناب اقدام به توليد اين نوع يخساز نموده است و خود دستگاه يخساز حبه ايي بر اساس ظرفيت توليد يخ در طول 24 ساعت جدا مي شوند و در ظرفيت هاي مختلفي اين دستگاه يخساز توليد مي شود تا مشتريان كه عمده مشتريان دستگاه يخساز حبه ايي رستوران ها و قصابي ها و آبميوه فروشي ها و سوپر ماركت ها مي باشند بر اساس ظرفيت كارشان يخساز حبه ايي مورد نظرشان را سفارش دهند.
قالب هاي يخ دستگاه يخ ساز حبه ايي بر اساس توليد كننده دستگاه يخ ساز حبه ايي متفاوت است .

دستگاه يخ ساز پودري

چهارمين دستگاه يخ ساز صنعتي، دستگاه يخساز پودري است كه براي سرد كردن سريع نوشيدني استفاده مي شود و اكثرا در آبميوه فروشي ها و جاهايي كه نياز به سرد كردن سريع آبميوه است مورد استفاده قرار مي گيرد.

دستگاه يخساز پودري توليد يخ پودري مي نمايد كه به صورت برف مي باشد و از اين لحاظ در فصول گرم بسيار مورد استقبال است.

علاوه بر دسته بندي يخساز ها به صورت يخي كه مي سازند به نحوي ديگر هم مي توان يخساز ها را نام برد و آن محلي است كه يخساز مورد استفاده قرار مي گيرد كه دليل اين اتفاق به دليل توليد يخساز بر مي گردد كه در ابتدا مثلا هر نوع يخساز را براي جاهاي مخصوصي طراحي و توليد مي كرده اند.

1.    دستگاه يخساز رستوراني
2.    دستگاه يخساز قصابي
3.    دستگاه يخساز خانگي
4.    دستگاه يخساز صنعتي

همانطور كه ملاحظه كرديد به اين عناوين نيز دستگاه يخساز را ياد مي كنند و اين نوع نام گذاري مقبوليت بيشتري دارد .

https://arkacool.com/

+ نوشته شده در چهارشنبه هجدهم تیر 1399 ساعت 13:28 توسط بدون نظر

همانطوري كه بيان كرديم وكيل كارفرما بايد شرايط خاص و ويژه اي داشته باشد تا بتواند وكالت كارگر و كارفرما را بر عهده بگيرد. اگر وكيلي داراي چنين شرايطي نباشد نبايد وكالت خود را شروع كند. وكيل كارفرما با داشتن شرايطي كه در بالا ذكر شد مي تواند فعاليت هاي حقوقي خود را شروع كند و مشكلات بين كارگر و كارفرما را حل نمايد. حال اگر شما مي خواهيد مشكلات خود را به وكيل كارفرما بگوييد بايد مراحلي را طي كنيد كه در ادامه اين مراحل را بيان مي كنيم.

اصولا در مشكلاتي كه بين كارگر و كارفرما به وجود مي آيد اين كارگر است كه رضايت ندارد و مي خواهد شكايت كند، به همين دليل اولين فردي كه براي شكايت نزد وكيل اداره كار مي رود كارگر مي باشد. به همين دليل در ابتدا شكايت كارگر از كارفرما را بيان مي كنيم.

  1. اگر بين كارگر و كارفرما اختلافي به وجود آيد و اين اختلافات شامل اخراج بدون دليل، عدم پرداخت نمودن مزايا و حقوق و … باشد، كارگر مي تواند در ابتدا مشكل خود را با سازش مستقيم ميان خود و كارفرما حل كند. اگر مشكل وي از اين طريق حل نشد بايد به انجمن صنفي كارگران و يا نماينده كارگران و كارفرمايان كه در اداره كار مي باشد براي طرح دعوا مراجعه كند.
  2. بعد از آن بايد كارگر درخواست خود را حداكثر در دو صفحه بنويسد و آن را ثبت نمايد. بيشتر كارگراني كه با اين دسته از قوانين آشنايي ندارند اقدامات خود را به وكيل كارفرما واگذار مي كنند تا به جاي آنها اقدام به طرح دعوا نمايد. دقت داشته باشيد كه اگر مي خواهيد وكيل كارفرما براي طرح دعواي خود انتخاب كنيد بايد توانا باشد و تمامي شرايطي را كه در بالا بيان كرديم را داشته باشد.
  3. بعد از اينكه شما وكيل كارفرما را انتخاب كرديد بايد به دفاتر اسناد رسمي برويد و وكالت طرح دعواي خود را به وي واگذار كنيد.
  4. بعد از آن ديگر تمامي اقدامات شما را وكيل كارفرما انجام مي دهد و از آنجايي كه وي در عملكردهاي خود بسيار توانا مي باشد به خوبي مي تواند سرعت كارهاي شما را بالا ببرد.
  5. بعد از طرح شكايت و رسيدگي آن توسط ديوان عدالت از كارگر و كارفرما مي خواهند كه به اداره كار رفته و مشكلات خود را بيان كنند. وكيل كارفرما يكي از افرادي مي باشد كه به خوبي مي تواند مشكلات بين كارگر و كارفرما را كنترل كند و به نفع آن فردي كه وكالت او را بر عهده گرفته است طرح دعوا را به پايان برساند. 

 

وكيل كارفرما

 

البته بايد دقت داشته باشيد كه تمامي كارگران و كارفرماياني كه براي طرح دعوا به دادگاه مراجعه مي كنند در برابر قانون برابر هستند و در برابر عملكردهاي آنها قانوني رفتار مي شود. اقدامات وكيل كارفرما در بين دعواي كارگر و كارفرما به اين منظور نمي باشد كه مي تواند حتما موفق شود، بلكه در صورتي مي تواند موكل خود را در طرح دعوا پيروز كند كه با قوانين كاري و اداره اي آشنايي كامل داشته باشد و با كمك آن قوانين و آيين هايي كه وجود دارد در پرونده خود موفق شود. بسيار ي از پرونده هاي موجود به دليل عدم آگاهي افراد از قوانين با مشكلات زيادي روبرو مي شوند و گاها تا مدت ها به طول مي انجامد. اما داشتن يك وكيل كار بلد به شما اين امكان را مي دهد تا در مدت كوتاهي از طريق اطلاع از قوانين پرونده خود را مختومه كنيد.  ما در موسسه طنين عدالت در كنار شما هستيم تا مجرب ترين وكلا را براي حل و فصل پرونده هاي موجود در اختيار شما قرار دهيم . 

http://taninedalat.org/

+ نوشته شده در شنبه چهاردهم تیر 1399 ساعت 15:29 توسط بدون نظر

تعمير جاروبرقي خود كه مهمترين وسيله براي تميزي منزل مي باشد را به پاليزسرويس بسپاريد. زماني كه بحث تميزي منزل مي شود اولين وسيله اي كه نقش مهي دارد جاروبرقي مي باشد. جاروبرقي وسيله اي با عملكرد مكش مي باشد كه باعث مي شود آشغال هاي سطح خانه به داخل كيسه ي آن مي رود و هوا از پشت آن خارج مي شود.

حال فرض كنيد اين وسيله ي پركاربرد خراب شود. شايد در ابتدا دوست داشته باشيد تعمير جاروبرقي خود را خودتان انجام دهيد. گاه افراد جاروبرقي را باز كرده و با بالاپايين كرد وسايل داخل دستگاه سعي دارند جاروبرقي را تعمير كنند. بعد از مدتي كه ناموفق اند تصميم مي گيرند تا تعمير جاروبرقي خود را به يك متخصص بسپارند.

پاليزسرويس با داشتن تعداد زيادي متخصص در تعمير جاروبرقي به خوبي مي تواند جاروبرقي شما را از هر نوع كه باشد آن را تعمير كند. شما با تماس با مركز تعمير جاروبرقي پاليزسرويس مي توانيد از آن ها مشاوره بگيريد تا مشكلات جاروبرقي را براي شما حل كنند. مركز تعمير جروبرقي پاليز سرويس علاوه بر تعمير جاروبرقي شما در محل آن را گارانتي مي كند. گاه ممكن است دستگاه شما قطعه اي از آن سوخته باشد كه مركز تعمير جاروبرقي پاليز سرويس با استفاده از قطعات اورجينال آن را جايگزين مي كند.

تعمير جاروبرقي خود را به پاليزسرويس بسپاريد. امروزه جارو برقي عصاي دست هر  بانويي در منزل محسوب مي شود. تصور كنيد در حال جابه جا كردن ظرف ها ناگهان ظرفي از دست شما بيفتد و بشكند. با ديدن خرده شيشه هاي پخش شده در منزل به ياد چه وسيله اي مي افتيد؟ يك جاروبرقي خوب مي تواند نجات بخش شما باشد. جارو برقي عضو فعالي در خانه شما است. شما با اين وسيله پر كاربرد كارهاي زيادي را انجام  مي دهيد. آسيب ديدن جارو برقي مي تواند باعث ناراحتي شما بشود. مارك هاي مختلف جارو برقي در بازار موجودند. ماركي كه  در اين مطلب قصد داريم در مورد آن براي شما توضيح بدهيم، بوش است. آيا تا به حال از اين جارو برقي خارق العاده استفاده كرده ايد. هر جارو برقي با كيفيتي هم پس از مدتي به تعمير نياز دارد. شما براي  تعمير جاروبرقي بوش  خود از چه طريقي اقدام مي كنيد؟ با ما همراه باشيد تا ما مطالب جالب و كاربردي در اين زمينه را به شما ارائه بدهيم. 

جاروبرقي بوش چه مزايايي دارد؟

جارو برقي بوش يكي از بهترين جارو برقي هاي خاورميانه است. امروزه اين جارو برقي در ليست بهترين لوازم خانگي قرار گرفته است. در حال حاضر جاروبرقي برند بوش طرفداران زيادي پيدا كرده است. وجود طرفداران زياد و ميزان زياد خريد از اين نوع برند جاروبرقي، موجب مي شود كه افراد به دنبال نمايندگي هاي معتبر براي  تعمير جاروبرقي بوش  باشند. در زير قصد داريم مهم ترين مزاياي استفاده از اين نوع جاروبرقي را براي شما بيان كنيم.

ميزان مصرف انرژي در اين جارو برقي پايين است. كيفيت بالاي اين جارو برقي آن را در بين مردم محبوب كرده است.  خدمات پس از فروش محصولات برند بوش بسيار گسترده و قوي است. موتور قوي اين جاروبرقي ها شما را حيرت زده خواهد كرد. آيا از تميز نشدن خانه خود ناراضي هستيد؟ مكش قوي اين جارو برقي خانه شما را كاملا تميز خواهد كرد. صداي بلند جاروبرقي از بدترين صداهاي عالم است. صداي كم اين جارو برقي آرامش زيادي را به شما هديه خواهد داد. حمل جاروبرقي سنگين به اتاق هاي مختلف واقعا خسته كننده است. بدنه سبك اين جارو برقي از اين  جا به جايي خسته كننده شما را نجات خواهد داد. تنها عيب اين جاروبرقي پيچيدگي  بخش هاي داخلي آن است. شما در منزل نمي توانيد خودتان به راحتي تعمير جاروبرقي بوش را انجام دهيد. در نتيجه به يك نمايندگي يا  تكنسين حرفه اي براي تعمير جاروبرقي بوش خود نياز خواهيد داشت.

https://palizservice.ir/

+ نوشته شده در شنبه چهاردهم تیر 1399 ساعت 13:28 توسط بدون نظر